Lonneke, 45 jaar, is woonachtig in Bergen op Zoom en is haar carrière als Aardrijkskunde docent begonnen. Na 20 jaar lesgeven en een master gedragsspecialisme is Lonneke van baan veranderd en nu bijna 4 jaar werkzaam als intern begeleider in het speciaal onderwijs. Samen met haar man woont zij in een nieuwbouw twee-onder-een-kap woning. De jaren ‘30 stijl maakt het huis mooi en bijzonder, ondanks dat het toch een nieuwbouwhuis betreft dat van alle gemakken is voorzien. Dit zorgt ervoor dat Lonneke en Ramon hun ultieme woondroom beleven.
Bold en eclectisch
Lonneke beschrijft haar woonstijl als kleurrijk. Daar waar pastelzachte en frisse kleuren samenkomen, met warme terra, oranje en roze tinten in de mix. Over het algemeen komt een eclectisch of bold interieur het meeste overeen met haar woonstijl. Al hoewel Lonneke haar woonkamer weer meer Scandinavisch of romantisch vindt. Al met al is het een mix van verschillende kleuren en stijlen die Lonneke en Ramon leuk vinden. Veelal geïnspireerd door Instagram!




Een slaapkamer met sfeer
Lonneke houdt vooral van donkere kleuren in de slaapkamer. Dit omdat deze kleuren een sfeervol en behaaglijk gevoel geven. Veel kussens en zachte texturen erbij, zoals ook de bouclé wandpanelen achter het bed, maken het gezellig. Lonneke en Ramon hebben ook het plafond in dezelfde warme terra kleur mee geschilderd. “Alsof je onder een warme deken ligt. Ik zweer erbij dat ik beter slaap!”
Wanneer het om het beddengoed gaat kijkt Lonneke goed naar het materiaal. “Ik ga slecht op kunstvezels en slaap het liefst onder een katoenen dekbedovertrek. Dat is voor mij het belangrijkste.” De slaapkamer van Lonneke heeft sprekende en warme kleuren. Vanzelfsprekend speelt ook het kleurenpalet én de print een grote rol bij het kiezen van beddengoed.
SHOP THE LOOK

Kleur, kleur en nog eens kleur
Lonneke is gek op kleur. Dit is ook terug te zien door het hele huis. Het huis was in het begin één kale witte ruimte, dus ze zijn helemaal vanaf 0 begonnen. Door Instagram was Lonneke geïnspireerd geraakt door verschillende kleurenpaletten. “Ik wilde zachte en frisse tinten in de woonkamer, maar omdat we de warme terracotta- en oranje kleuren van het oude huis niet beu waren, wilden we deze laten terugkomen in het huis; de badkamer, wc en slaapkamer.”
Waar Lonneke ook heel blij van wordt, is behang. Voorheen kon ze deze woontrend nog niet zo waarderen, maar tegenwoordig weet ze er wel raad mee. In de slaapkamer hebben Lonneke en Ramon gekozen voor een grote Aziatische engel. “Deze is dan ook midden op de muur aangebracht, dus niet van hoek tot hoek. Waarom? Omdat het kan en lekker net even wat anders is.”



Van droom tot werkelijkheid
Lonneke en Ramon wonen nog maar net één jaar in hun droomhuis. “Voor nu is er even niks wat we willen veranderen, maar ik ben nog niet helemaal klaar met het inrichten en af stijlen”, geeft Lonneke aan. Beetje bij beetje komt er steeds meer bij. “Ik wil namelijk ook nog graag warme gordijnen voor de sfeer. Ook al zijn ze niet direct nodig.”
Tips van Lonneke
Tot slot deelt Lonneke haar tips voor als je overweegt je slaapkamer een make-over te geven. “Ga altijd vooral je hart achterna. Kies de kleuren die bij je passen, waar je een warm gevoel van krijgt en gelukkig van wordt. Het mag best wel een beetje anders en eigen! Het hoeft niet 13 in een dozijn te zijn, omdat anderen dat ook hebben. Misschien voel je jezelf er dan helemaal niet thuis. Gooi er vooral je eigen unieke sausje overheen.” Laat je nog verder inspireren door Lonneke haar positieve en kleurrijke stijl via haar Instagramaccount @Stylelon.